Як потрапити на мобільну версію Parimatch?

Потрапити в мобільну версію сайту простіше ніж можна подумати, для цього потрібно лише зайти на офіційний сайт букмекерської контори зі смартфона або планшета. Parimatch мобільна версія відкриється автоматично, так як система сама визначить, що вхід здійснюється з мобільного пристрою. Це все, що потрібно, для здійснення Парі Матч входу в мобільну версію.

Реєстрація

Меню мобільної Версії Паріматч

Меню мобільної Версії Паріматч

Парі Матч мобільна версія пропонує продуманий інтерфейс в звичному стилі із застосуванням жовтого і чорного кольорів, які властиві іншим продуктам компанії. Інтерфейс інтуїтивний і зрозумілий, і адаптований під управління пальцем однієї руки, що робить мобільну версію сайту зручніше, ніж у конкуруючих рішень. Кожну дію, включаючи перехід між розділами, можна зробити за Пару секунд, завдяки управлінню під один палець, що навіть швидше ніж в комп’ютерному режимі.

Також, мобільна версія Парі Матч має логічне розташування елементів, наприклад, в центрі уваги саме live-ставки, як основний режим. Решта ж розділів і пунктів меню розташовані трохи в інших місцях, щоб зробити акцент саме на живих ставках, як однієї з головних функцій букмекера. Інші ж два основні розділи, це «спорт» і «вибране».

У першому знаходяться самі варіанти спортивних подій, які тільки будуть в майбутньому, на які можна вже зробити ставки, побачити коефіцієнт и інше. Другий розділ показує обрані варіанти для конкретного користувача, ті ставки, які він здійснює найчастіше.

Реєстрація

Крім ставок на спортивні та інші події, через мобільну версію можна також займатися грошовими операціями. Йдеться про поповнення депозиту і виведення на банківську карту виграних коштів.

Чи можна зареєструватися через мобільну версію Parimatch?

мобільна версія Паріматч

Як зробити в Парі Матч вхід в мобільну версію було розібрано, але тут постає закономірне питання, чи можна зареєструватися з нуля за допомогою смартфона?

Відповідь на питання «так», реєстрація цілком можлива і доступна, вона займає лічені хвилини, втім, як і така ж функція через комп’ютер. Для того щоб зареєструватися в БК Парі Матч, потрібно виконати наступне:

Реєстрація
 1. Тиснемо кнопку «Реєстрація», і в наступному вікні заповнюємо рядки, слідуючи інструкціям на екрані. Це пароль, і мобільний номер.
 2. Далі буде вислана смс з кодом для підтвердження, і отримані цифри вводяться в наступному вікні. Далі відбудеться автоматичний вхід.
 3. В особистому кабінеті потрібно зайти в розділ особистих даних, і заповнити всю анкету, ввівши повне ім’я, дату народження, адресу та інше. Далі, завантажити паспортні дані, наприклад, скани документів, що підтверджують особу.
 4. Після, заходимо в розділ «Каса», і тут поповнюємо депозит, отримуючи при цьому бонус на рахунок.

Після всіх дій, профіль буде повністю готовий до використання. Це говорить про те, що комп’ютер зовсім не потрібен для того, щоб робити ставки, вносити або виводити гроші, або здійснювати будь-які інші маніпуляції.

Мобільний додаток Паріматч

Мобільний додаток Паріматч

Букмекерська контора також випустила мобільний додаток Парі Матч, який працює спритніше ніж версія сайту, але при цьому маючи весь той же функціонал. Додаток скачується безкоштовно, і доступний для пристроїв під управлінням андроїд і ios.

Скачати Парі Матч мобільну версію можна прямо з офіційного сайту, для цього треба:

 1. Зайти на головну сторінку сайту, в нижній частині розташована кнопка «мобільний додаток».
 2. Клікнути по ній, і відкриється нова сторінка з QR-кодом, на нього навести камеру телефону.
 3. У смартфоні відкриється посилання на закачування, з подальшою установкою відразу на мобільний пристрій. Тим самим, більше не потрібно завантажувати додаток спочатку на ПК, і потім переносити його на телефон.
 4. Також, можна просто зайти зі смартфона на сайт, і контора автоматично запропонує завантажити і встановити додаток на телефон. Користувачеві потрібно буде погодиться на установку, і вона пройде в автоматичному режимі.

Інструкція вище актуальна для пристроїв під управлінням андроїд, а ось для iPhone є інший варіант. Щоб встановити програму на ios потрібно:

 1. Упевниться, що версія ios мінімум 10. Після цього зайти в офіційний магазин додатків App Store.
 2. У рядку пошуку вести Parimatch або просто Паріматч, і додаток буде знайдено.
 3. Завантажити його на свій пристрій для виконання інсталяції.
 4. У деяких регіонах програму може не знайти, тоді потрібно змінити налаштування Apple ID, і виставити регіон Україна. Після установки можна повернути колишні налаштування.

Обидві версії додатка мають однаковий функціонал, інтерфейс, дозволяють робити ставки на спорт, грошові операції, змінювати налаштування профілю. Також, через них можна пройти реєстрацію без використання ПК або браузера.

Поделиться с друзьями
Добавить комментарий