Що таке класична версія Паріматч?

Пари Матч класік є вже старою версією офіційного веб-ресурсу беттінг-майданчики, яка користувалася величезною популярністю протягом багатьох років у любителів ставок на спорт. Ця версія сайту мала продуманий інтерфейс і на свій час досить просунутий дизайн, що відрізняється яскравими жовтими тонами.

Реєстрація

У 2016 році компанія представила свій новий інтернет-сайт, який отримав дещо більш лаконічний дизайн, але при цьому зберіг всі функції колишньої майданчика. Незважаючи на те, що творці оновленого веб-майданчика доклали надзвичайно серйозні зусилля для його створення і для розробки максимально зручного і продуманого для користувачів інтерфейсу, все ж багато старих гравців до сих пір вказують на те, що стара версія для них була зручнішою.

Таким чином, можна говорити про те, що классик Паріматч відрізняється, по суті, тільки лише застарілим дизайном. Популярність же цього ресурсу пояснюється лише звичкою, яка встигла сформуватися за роки його існування у досвідчених користувачів.

париматч класик

Реєстрація

Особливості класичної версії

Зовні інтерфейс classic Parimatch відрізняється своєю стриманістю, лаконічністю. Сайт виконаний у традиційних для букмекерської контори чорних і жовтих тонах. У верхньому головному меню були розташовані такі функціональні кнопки:

 • «Спорт»;
 • «Live»;
 • «Результати»;
 • «Mobile».

Кнопка для авторизації в особистому кабінеті розташовується в правому верхньому кутку головної сторінки веб-ресурсу. Там же поруч розміщена кнопка, яка дозволяє потрапити на сторінку з електронною реєстраційною формою, яку заповнюють нові користувачі, які бажають розпочати робити ставки в Паріматч і заробляти гроші на своїх знаннях про спорт.

У лівій частині головної сторінки розташований стовпчик з основними видами спорту, на які будь-який користувач, який має обліковий запис в букмекерській конторі, може зробити ставку: футбол, баскетбол, бокс, теніс.

Окремо варто поговорити про наявний зручні фільтр, що забезпечує можливість швидкого сортування спортивних подій за часом їх початку. Цей фільтр звільняє гравців від необхідності займатися самостійним скроллінгом всіх ліній для пошуку потрібного матчу або ж змагання.

Реєстрація

Важливо: на думку деяких досвідчених гравців, особливості подання лінії на старій версії веб-сайту не дозволяли сортувати спортивні події по їх типу, що викликало певний дискомфорт і складності.

Дизайн і функціонал версії

parimatch ставки

Знайомлячись з основними особливостями classic Parimatch.com не можна залишити без уваги дизайн і функціональні можливості застарілого ресурсу. До основних дизайнерських і функціональних відмінностей класичного варіанту сайту букмекерської контори Паріматч, варто віднести:

 • інтернет-ресурс має дизайн, який виконаний у традиційних для БК Паріматч чорних і жовтих кольорах;
 • лінія і розпис, доступних для оформлення парі спортивних подій на старому сайті була аналогічною з новим;
 • обидва інтернет-ресурсу пропонують своїм користувачам не тільки можливість здійснення ставок на спортивні поєдинки, але і можливість переходу в спеціальний розділ з різними азартними розвагами, онлайн-слотами, картковими іграми, де гравці можуть випробувати свою удачу і спробувати виграти серйозний джек-пот;
 • як і зараз, через застарілий веб-сайт гравці могли зв’язатися за допомогою текстового чату з представниками служби технічної підтримки з метою оперативного вирішення виникаючих проблем, пов’язаних з отриманням доступу до особистого кабінету, оформлення парі, введенням і виведенням коштів.

Резюмуючи, можна говорити сміливо про те, що в цілому оновлений інтернет-сайт букмекерської контори Parimatch нічим особливо не відрізняється від своєї вже застарілої версії, з точки зору функціоналу та пропонованих рядовим користувачам можливостей.

Фактично головна різниця полягає в тому, що тепер рядові користувачі можуть отримати доступ до свого особистого облікового запису не тільки через сайт, але і за допомогою офіційного мобільного застосування, що має пропрацьований інтерфейс і всі основні функції, можливості десктопної версії Паріматч.

Плюси і мінуси версії

Ставки БК

Незважаючи на те, що оновлений ресурс зберіг всі основні функції і особливості ранньої версії все ж можна говорити про те, що він став помітно краще так, як тепер, дизайн інтерфейсу повністю відповідає всім сучасним тенденціям і вимогам. По суті, якщо говорити про головні достоїнства класичного сайту букмекера, то до них можна віднести:

 • більш яскравий дизайн;
 • звична для старих гравців навігація;
 • ширший розпис для окремих видів спорту;
 • дещо вищі коефіцієнти на окремі спортивні події.

Що ж до основних недоліків Паріматч класик, то серед них слід відзначити:

 • менш опрацьований фільтр спортивних подій в порівнянні з сучасним варіантом;
 • дещо дивний принцип розташування функціональних кнопок особливо для сучасних гравців, які звикли до поточного варіанту інтернет-сайту.
Поделиться с друзьями
Добавить комментарий