Що означає тотал в Паріматч?

Тотал в Парі Матч – це сума голів забитих під час матчу обох команд. Це завжди якесь число. Якщо матч закінчився з рахунком 2:1, тотал дорівнює сумарній кількості голів – 3. Поняття було введене букмекерами для ставок на усе, що піддається підрахунку: кількість забитих голів, закинутих шайб, геймів, сетів, подач, пенальті, кутових, ударів, допущених порушень, червоних і жовтих карточок та інших дій в грі.

Реєстрація

При чому, це може зробити як команда, на яку поставили, так і двійко команд учасників, або окремо обраний спортсмен. І за визначений період часу (тайм, чверть, два тайми, весь матч, період, два періоди і т.д.) Отже, для отримання виграшу потрібно буде зробити ставку на конкретне число. Але тотал дає також можливість передбачити, більше чи менше голів заб’є обрана команда. І про це далі.

тотал в «Паріматч»

Якими бувають ставки на тотал

  • Точний (Т) – ставка на точну кількість голів у футболі. Точний тотал 2 гратиме у матчі з рахунком 1-1, 2-0, 0-2.
  • Більше (ТБ) – ставка на кількість голів, більшу за вибране число. Тобто, тотал більше 2 зіграє при рахунку 2-1, 1-2, 3-0, 3-1 і т.д.
  • Менше (ТМ) – ставка на кількість голів, менша за вибране число. Отже, тотал менше 2 зіграє, коли рахунок матчу становитиме 0-0, 1-0, 0-1.

Якщо ж, при ставці ТБ 2 чи ТМ 2 команди наберуть рівно 2, то ставка проходить з поверненням, тобто розраховується з коефіцієнтом 1.00. А, оскільки ставки з поверненнями ні ставити, ні приймати не цікаво, в букмекерських конторах більше полюбляють значення з дробами: ТБ 2,5 або ТМ 6,5 тощо.

Реєстрація

Види тотала в «Паріматч»

Європейський тотал.

У правилах «Паріматч» усі вищенаведені види називаються європейськими. Зазвичай це слово не пишеться, а просто приймається ставка. Сюди ж відносяться тотали з цілими числами.

Азіатський тотал.

Відрізняється можливістю використання четверті числа для позначення ставок. Наприклад, ТБ 0.75, ТМ 3.25. Це подвійне парі, в якому сума ставки розбивається на дві частини: одна – на тотал з цілим числом, інша – з нецілим. При чому, числа обираються сусідні від зробленої ставки. Тобто, ставка ТБ 2.25 означає, що половина ставки – це більше 2, а друга половина – більше 2.5.

Інші ставки на тотал

  • Індивідуальний тотал (іТ) – ставка на кількість голів, що забиті обраною командою, гравцем (може використовуватись іТМ чи іТБ)Інші ставки на тотал
  • Тотал тайма (ТТ) – ставка на певний тайм.
  • Тотал інтервала – ставка на певний час гри, наприклад, на 15 хв.
  • Тотал+ОЗ – ставка, що зіграє при попаданні, якщо обидві команди заб’ють.
  • Тотал+Р – ставка, яка зіграє при попаданні в тотал і точному передбаченні результату гри. Наприклад, буде забито 3 голи і переможуть господарі поля.

Особливості ставок

Особливості ставок

Прогнози відрізняються від ставок на результат. Заробити тут можна від 10 до 10 000 грн і більше. Але щось передбачити нереально. Все визначається індивідуально і залежить від суми ставки, особливостей укладання угоди, видів спорту. Потрібно розбирати і мотивацію, і стратегію, і тактику.

Реєстрація

Статистика не завжди допомагає зробити правильну ставку. Новачки, якщо обидві команди в останніх п’ятнадцяти матчах забивали мінімум по три м’яча, безперечно поставлять на тотал більше.

Але може скластися так, що обидва тренери оберуть більш обережну тактику гри, або змінять її стиль в цьому матчі, давши команді відпочити. Тому слід ставити на чемпіонати середньої популярності, де стабільна гра з мінімумом сюрпризів.

Для ставки в «Паріматч» необхідно зайти до особистого кабінету. Вибрати вид спорту. Далі обрати подію, що цікавить і клікнути на ній. Система автоматично скерує на нову сторінку, де будуть представлені усі технічні та юридичні моменти, всі доступні ринки.

Будуть сформовані системно значення тоталів, і фори, і точний рахунок, подвійний шанс тощо. У додаткових ринках можуть бути тотали по таймам та ін. Залишиться тільки відмічати коефіцієнти і додавати результати в купон.

Тотал в казино мотивує на гру, оскільки тут не потрібно чітко передбачати результат матчу і називати точне число, а отже, ризик знижено і можна поекспериментувати зі значенням «більше» чи «менше». Завдання полягає тільки в тому, щоби передбачити, чи зможуть команди забити тих самих три гола за матч. Тому з’являється багато бажаючих спробувати. Інструкція знадобиться як новачкам, так і бувалим гравцям. Радимо навіть перечитати її перед грою. А також бути уважними і обережними, укладаючи угоди.

Поделиться с друзьями
Добавить комментарий